Poznaj nas i nasze kompetencje!

Z przyjemnością zapraszamy do naszej placówki we Wrocławiu położnej w centrum. Jesteśmy blisko ulicy Piłsudskiego, placu Dominikańskiego, a także ul. Grabiszyńskiej. Szczegóły lokalizacji widać na mapce w dziale kontaktu.

Nasza placówka posiada doskonałe warunki lokalowe. Dysponujemy powierzchnią 240m2 oraz bardzo dużym ogrodem. Oferujemy funkcjonalne sale, estetycznie urządzone pomieszczenia oraz własny plac zabaw.

Sprawę wyżywienia można z nami uzgadniać indywidualnie w przypadku alergików i dzieci na specjalnej diecie.

Nasz żłobek jest czynny
od godz. 700 do godz. 1700.

Oferujemy zajęcia dodatkowe dopasowane do wieku dzieci, a są to między innymi:

Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia plastyczne

Zajęcia muzyczne

Opieka psychologa i logopedy

Opiekunowie pracujący w żłobku posiadają niezbędne kwalifikacje w zakresie sprawowania opieki nad dziećmi do lat 3, wychowania przedszkolnego, logopedii, psychologii. Staramy się również zaspakajać wszystkie potrzeby dzieci, również i te związane z rozrywką. Organizujemy bale karnawałowe, zabawy mikołajkowe, andrzejkowe oraz urodziny.

Szanowni Rodzice i Drogie Dzieci, możecie być pewni, że trafiliście pod właściwy adres i na właściwe osoby.

Posiadamy wpis do rejestru żłobków Urzędu Miejskiego
we Wrocławiu nr 46

Organ nadzorujący żłobek: Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia

Posiadamy zainstalowany monitoring.

Najmłodszym dzieciom zapewniamy troskliwą opiekę w dwóch salach zabaw. Maluszki znajdują się w kameralnych grupach. Dzieci zażywają świeżego powietrza, wychodząc do ogrodu. To zaciszne i bezpieczne miejsce dzieci.

Przyjmujemy dzieci na okresy adaptacyjne. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o czas opieki nad dzieckiem i oferujemy również opiekę w niepełnym wymiarze - warunki są do uzgodnienia. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Rodziców i staramy się o to, aby dzieci miały jak najlepszą opiekę.

Grupy żłobkowe liczą 10 i 15 dzieci.

Zobacz nasze certyfikaty
(kliknij by zobaczyć)

Skontaktuj się z nami!
Zapisz swoje dziecko już teraz!

{{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}}