Poznaj naszą kadrę

mgr inż. Magdalena  Durejko

mgr inż. Magdalena Durejko - Dyrektor

Od 2008 roku zajmuję się prowadzeniem działalności związanej z opieką nad dziećmi i ich edukacją. Mając wówczas półtorarocznego syna zrodził się pomysł założenia własnego żłobka, w którym dzieci będą czuły się jak w domu i będą otoczone ciepłem i miłością.
Z wykształcenia jestem mgr inż. Technologii Chemicznej, którą ukończyłam na Politechnice Wrocławskiej. Wiele lat pracowałam w amerykańskiej korporacji finansowej. Nie mając doświadczenia w opiece nad dziećmi, postanowiłam ukończyć kurs Opiekuna Dzieci do lat 3. Praca z dziećmi jest czymś niezwykłym, czymś co daje mi dużo energii i szczęścia. Prywatnie jestem mamą dwóch nastolatków.
Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” - Konfucjusz
Ewelina Gabryel

Ewelina Gabryel - Opiekunka Dziecięca

Jestem absolwentką szkoły Opiekunek Dziecięcych.
Doświadczenie zdobyłam pracując jako prywatna niania. Byłam również wolontariuszką u dziennego opiekuna dla dzieci do lat 3.
Od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Było to moje marzenie, które się spełniło.
Bardzo lubię spędzać czas z dziećmi, zajmować się nimi, pokazywać im świat i uczyć nowych rzeczy.
Izabela  Słowińska

Izabela Słowińska - Opiekunka Dziecięca

Bycie opiekunką dziecięcą w żłobku to bardzo odpowiedzialna praca. To ona opiekuje się dziećmi, pomaga w ich wychowaniu i rozwoju. Troszczy się, aby maluchy były bezpieczne i  sprawia, aby szczęśliwe. Dlatego postanowiłam nią zostać.
Ukończyłam kurs przygotowujący do wykonywania zawodu opiekunki dziecięcej. Wiem, jak zadbać o potrzeby dzieci, uczyć przez zabawę. Sama też jestem mamą i wiem czego oczekują ode mnie rodzice, co najlepsze jest dla ich pociech. Uwielbiam obserwować postępy dzieci. Ich rozwój daje mi wielką radość i wynagradza trudy związane z tym zawodem. Najbardziej cenię sobie dobry kontakt z maluchem oraz uśmiech na jego twarzy.
Magdalena Klimek

Magdalena Klimek - Opiekunka Dziecięca

Jestem absolwentką dwuletniego studium na kierunku opiekunka dziecięca.W ramach szkoły odbyłam 180 godzin praktyk w żłobkach (państwowym oraz prywatnym) i 40 godzin praktyk w szpitalu na oddziale pediatrycznym. Po zdanych państwowych egzaminach otrzymałam dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie.
Bardzo lubię to co robię, ponieważ praca w żłobku z dziećmi jest wieczną „zabawą”, która sprawia radość mnie i dzieciom. Praca z dzieckiem nigdy nie jest nudna i monotonna. Wszystko dzięki niekończącej się pozytywnej energii maluszków. Zaś tupot małych nóżek, uścisk rączek oraz radosny uśmiech na twarzy to największa nagroda za wykonaną pracę.
Angelika  Falbierska

Angelika Falbierska - Opiekunka Dziecięca

Jestem absolwentką dwuletniego studium na kierunku Opiekunka Dziecięca. Doświadczenie zdobyłam opiekując się dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 3 lat prywatnie jako niania, a także pracując 1,5 roku w prywatnym żłobku.
W żłobku „Nasze Smyki” pracuję już 3 lata. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci.
Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji.

Skontaktuj się z nami!
Zapisz swoje dziecko już teraz!

{{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}}