Poznaj nas i nasze kompetencje!

Sprawę wyżywienia można z nami uzgadniać indywidualnie w przypadku alergików i dzieci na specjalnej diecie.

Punkt Przedszkolny jest czynny
od godz. 700 do godz. 1700.

Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia plastyczne

Zajęcia muzyczne

Język angielski

Nauczyciele i wychowawcy pracujący w punkcie przedszkolnym posiadają kwalifikacje w zakresie wychowania przedszkolnego, logopedii, psychologii. Praca z dziećmi jest dla nich pasją. Opiekunowie wspomagają rozwój dzieci, zwracając szczególną uwagę na ich wrodzone zdolności, predyspozycje, potencjał. W trakcie codziennych zajęć rozbudzają i rozwijają zainteresowania dzieci plastyką, muzyką, literaturą, teatrem, tańcem.

Staramy się zaspakajać wszystkie potrzeby dzieci, również i te związane z rozrywką. Organizujemy bale karnawałowe, zabawy mikołajkowe, andrzejkowe oraz urodziny.

Szanowni Rodzice i Drogie Dzieci, możecie być pewni, że trafiliście pod właściwy adres i na właściwe osoby.

Organ nadzorujący punkt przedszkolny: Departament Edukacji Urzędu Miejskiego we Wrocławiu

Posiadamy zainstalowany monitoring.

Skontaktuj się z nami!
Zapisz swoje dziecko już teraz!

{{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}}