Poznaj naszą kadrę

mgr inż. Magdalena  Durejko

mgr inż. Magdalena Durejko - Dyrektor

Od 2008 roku zajmuję się prowadzeniem działalności związanej z opieką nad dziećmi i ich edukacją. Mając wówczas półtorarocznego syna zrodził się pomysł założenia własnego żłobka, w którym dzieci będą czuły się jak w domu i będą otoczone ciepłem i miłością.
Z wykształcenia jestem mgr inż. Technologii Chemicznej, którą ukończyłam na Politechnice Wrocławskiej. Wiele lat pracowałam w amerykańskiej korporacji finansowej. Nie mając doświadczenia w opiece nad dziećmi, postanowiłam ukończyć kurs Opiekuna Dzieci do lat 3. Praca z dziećmi jest czymś niezwykłym, czymś co daje mi dużo energii i szczęścia. Prywatnie jestem mamą dwóch nastolatków.
Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” - Konfucjusz
Izabela  Zawadka

Izabela Zawadka - Wychowawca grupy/ z-ca Dyrektora

Wybrałam pracę z dziećmi, gdyż jest to moja pasja i z nią wiążę swoją przyszłość. Jest tym co lubię robić najbardziej. Podchodzę do każdego dziecka indywidualnie, poznaję jego potrzeby, dbam o jego prawidłowy rozwój i o to, aby czuło się bezpiecznie w naszej placówce.
Prywatnie, jako niania (przez ponad 7 lat), zajmowałam się dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 8 lat. Sama jestem mamą już dorosłego, młodego człowieka i wiem, że wychowywanie nie jest łatwe, więc staram się często postawić w sytuacji każdego rodzica jak również zrozumieć świat dziecka patrząc jego oczami.
Obecnie kończę studia na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje, dokształcając się poprzez różne szkolenia związane z moją pracą.
To dzieci dają nam najwięcej satysfakcji i pozwalają się cieszyć rzeczami, o których dorośli wielokrotnie zapominają w obecnym świecie. Praca z dziećmi, motywuje mnie do dalszego poszerzania wiedzy w tym kierunku i wiem, że jest to mój cel w życiu.
Bo najważniejsze jest w życiu, robić to, co lubimy!
Alina  Łopuszyńska

Alina Łopuszyńska - Wychowawca grupy

Jestem absolwentką szkoły Opiekunek Dziecięcych. Obecnie jako pomoc nauczyciela w grupie przedszkolnej 3-4 latków. Przez 8 lat zajmowałam się dziećmi jako niania.
Jestem osobą z powołania do pracy z dziećmi. Zawsze uśmiechnięta, empatyczna. Uwielbiam dzieci i myślę, że z wzajemnością. Wspieram dzieci w codziennym rozwoju. Ważne dla mnie jest by praca, którą wykonuję sprawiała mi radość każdego dnia. Praca z dziećmi to ogromna odpowiedzialność za ich rozwój i bezpieczeństwo. Mam mnóstwo cierpliwości, uśmiechu, energii i ciepła dla każdego dziecka. Maluchy traktuję indywidualnie, dostrzegając ich potrzeby.
W wolnych chwilach lubię gotować i spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!
Zapisz swoje dziecko już teraz!

{{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}} {{-- left --}} {{-- center --}} {{-- right --}}